30 Nisan 2013

İETT 33Y Hattı Geç Geliyor!

33y Yüzyıl Mah. - Eminönü hattını geç gelmelerinden ötürü bundan önce birkaç kez şikayet etmeme rağmen, bu hattın geç kalma sebeplerini çok saçma açıklamalrla izah etmeye çalıştılar ya da hiç geri dönmediler. Bu hattı kullanan vatandaşlar olarak çoğu zaman mağdur ediliyoruz.

Yeter artık yahu! Otobüs şoförleri külhanbeyi edasında kendilerine hiç söz ettirmiyorlar, size şikayette bulunuyoruz siz de çözüm üretemiyorsunuz, biz ne yapacağız? Geç gelen şoförleri filan mı dövelim, ne yapalım Allah aşkına??

Muhammet 212 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön