03 Şubat 2014

İETT 33 ÇM İETT Seferi Mesai Saatlerine Uymuyor!

Daha önce 33 ÇM (Mecidiyeköy - Bağcılar Devlet Hastanesi) İETT seferleriniz ile ilgili şikayette bulunmuştum. Fakat bir değişiklik yapılmamıştır. Öğretmenim sabah Mecidiyeköy'den işime gitmek için 33 ÇM hattını kullanmak zorundayım.

07:20 de mesaim başlamaktadır. Mecidiyeköy'den sabah 07.00'da ilk otobüs hareket etmektedir. Bunun saatini 10 dk. erkene 06:50'ye alırlarsa mesaime saatinde yetişmekteyim. Bu hattı kullanan insanlarda aynı dertten münzariptir.

Aynı şekilde hafta sonları pazar günleri ( hastane'de hastam yatmaktadır.) bu sebepten dolayı aynı hattı bugün de kullanmak istedi. Fakat 2.5 saatte bir sefer olduğunu gördüm. Şehirler arası yolculuklarda bile saat başı sefer var. Acil çözüm gerekiyor.

Uğur 238 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön