21 Eylül 2013

İETT 19E ve 131YS Otobüs Hatlarında Ulaşım Zorluğu!

Her sabah 8-9 saatleri ve akşam 5-7 saatleri arasında iş yerime gitmek ve gelmek için bana en uygun olan 19E ve 131YS otobüslerini kullanıyorum. Fakat bu otobüsler öncelikle İmes, Des, Modoko ve Keyap gibi sanayi bölgeleri ve güzergah yerleri ulaşımı için tercih edilen otobüsler olduğu için gidiş ve dönüşler de otobüsler tıklım tıklım olduklarından dolayı bu otobüsleri kullanmakta zorluk yaşıyoruz.

Uygun bir otobüse binmek için 45 dakika beklediğimiz oluyor. Bu hattı kullanan her şahısın rahatı için 19E ve 131YS otobüs seferlerinin arttırılmasını talep ediyorum.

Onur 331 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz başvurunuz incelenmiştir. Tüm hatlarımızda sabah ve akşam saatlerinde bir yoğunluk yaşanmaktadır. Bunun sebebi tüm İstanbul genelinde olduğu gibi İşletme Bölgemizde de, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile özel işletmelerin ve okulların iş başlangıç ve bitiş saatlerinin biri birine yakın olmasıdır. İşletme bölgemizdeki hat, güzergah ve araç sayılarının arttırılıp araçların yenilenmesi ayrıca sefer ve servislerin sıklaştırılması için çalışmalarımız devam etmektedir. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön