18 Eylül 2013

İETT 19E Hattında İnsanlık Dışı Ulaşım!

19 e hattının sabah saatlerinde ve akşam iş çıkış saatlerinde daha sık ve körüklü otobüslerle sefer yapılmasını rica ediyorum. 10 dk bir yapıldığı iddia edilen seferlerin maalesef gelmeleri 20 dk geçiyor. Her geciken otobüs dahada insanlık dışı ulaşım haline dönüşüyor. Akşamları işten eve gitmek, sabahları ise gitmek zulüm adeta.

Gerekenin yapılması bu kadar imkansız olmasa gerek. Yazılı sözlü kaç kez daha şikayet etmek gerekiyor kurumunuza sorunun çözülmesi için? Ya var olan hattın sorunlarını çözün yada Yenidoğan Ataşehir için ayrıca sefer düzenleyin.

Nimet 314 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz 19E hattının sefer gecikmesine ilişkin başvurunuz incelenmiştir. Seferlerdeki gecikmeler, hatların güzergahı üzerinde oluşan trafik yoğunluğu, arıza veya zaman zaman meydana gelen kaza olayları gibi kurumumuz inisiyatifi dışındaki durumlar sebebiyle meydana gelmektedir. Bu gibi durumlarda aksayan her sefer saati için ilave araç verilemediğinden seferlerimiz gecikmeli tamamlanabilmektedir. Ayrıca mevcut körüklü otobüs filomuz, kurulu bulunan hatlara azami seviyede programlanmış olması itibariyle her hatta körüklü otobüs verilememektedir. Bununla birlikte körüklü ve kısa otobüs sayımızda meydana gelecek bir artış sonrası değerlendirilmek üzere talep programa alınmıştır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön