İETT 19 Numaralı Hat Çok Kötü Durumda!

Esra N. |

Sayın Yetkili, her sabah güne tıklım tıklım binmek zorunda kaldığım ve su içinde çıktığım 19 nolu otobüsle başlamak zorundayım. Onlarca insanın ki artık insan olduğunu unutan kişilerin aynı durumdan muzdarip olduğunu bildiğinizi düşünüyorum. 19 seferlerini en azından sabah ve akşam işe giriş-çıkış saatlerinde artırırsanız hem durakta bekleme süremiz azalır hem de yapış yapış gitmekten kurtuluruz.

Otobüs İnönü mahallesi civarlarında dakikalarca duraklarda kargaşa yaşanmasına ve mahalle arasında vakit kaybına neden oluyor. 14 KS gibi Yeditepe Üni. E5 arası ana yoldan yolcu alabilir yada başka bir hat çıkarabilirsiniz. En kısa sürede bu eziyete de çözüm bulacağınıza inanıyorum.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  11:29

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa