29 Temmuz 2013

İETT 19 E Hattında Düzenleme İstiyoruz!

Sürekli kullandığım 19E hattının 27. 07. 2013'te 12:00' de kalkması gereken otobüsü gelmemiş ve hareket amirliği kaldırıldığından, diğer şoförler dahil kimseden bilgi alınamamıştır. Bir sonraki 12. 20 otobüsüyle gitmek zorunda kalan ve hiçbir şekilde bilgilendirilmeyen yolculardan biri olarak sürekli saatleri oynayan, arada bazı saatlerin iptal edildiği, kendi peronu dışında özellikle belediye otobüsü seferlerinde başka peronlardan kalkan ve şoförü seslenmezse boş geçtiğini görerek kaçırdığımız bu hatta bir düzen gelmesini rica ediyorum.

Tüm yolcuları isyanda, yaşlısı var, özürlüsü var, herkes hangi peronda bugün kaçta kalkacak diye otobüs avına çıkamıyor. Artık bir standartı olsun lütfen.

Naz 95 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi12 Eylül 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz 19E hattı ile ilgili başvurunuz incelenmiştir. Seferlerimizde trafik yoğunluğu veya arıza gibi inisiyatifimiz dışı meydana gelen durumlarda uydu takip sisteminde görevli personellerimiz tarafından yolcu mağduriyetlerinin minimum seviyeye indirgenebilmesi açısından anlık olarak mevcut araçlarımıza hareket saati değişikliği yapılmaktadır. Ayrıca 11.02.2013 Tarihinden itibaren Hareket Amirliği Birimlerimiz kapatılmıştır. Tüm hatlarımız da çalışan araçlarımızın takibi ve yönetimi İETT Kurumu bünyesinde oluşturulan uydu takip sisteminden (AKYOLBİL) yapılmaktadır. Bu sistemle araçlarımızın güzergâhları üzerin de an be an takip edilerek meydana gelebilecek aksaklıklara anında müdahale edilebilmektedir. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap