11 Nisan 2013

İETT 16S Uzunçayır'dan Hiçbir Zaman Saatinde Kalkmıyor!

16 S nin Uzuncayırdaki ilk durağından tam saatinde kalktığını hiç göremedim. Özellikle akşam saatlerinde daha çok sefer yapılacağı yerde otobüs eksiltiliyor. 20:30 da kalkması gereken otobüs durağa dahi gelmedi. 20:45 de otobüs de geç gelince yığılma meydana geldi. Her akşam aynı sorun. Müşteri hizmetlerini arayınca da her hangi bir sonuç alamıyoruz. Şoförlere söyleyince onlarda suçu üstlenmiyorlar. Suç kim de ise bulunup uyarılsın.

Emine 192 Okunma

Cevaplar

  • Emine 16 Haziran 2013

    İnsanlarla dalga geçmeyiniz lütfen. Ben orada saat 20.15 de hazır bulunmaktaydım. 20.20 deki otobüs gelmedi bile durağa. Siz neden bahsediyorsunuz ? Akşam saat 21.00 e kadar orada otobüs bekledik duraktaki 16s yolcuları ile birlikte. Bunların cevabını acilen beklemekteyim.

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Kurumumuz adına ilgili başvurunuz için teşekkür ederiz. Akyol-Bil uydu takip sistemi ile araçlarımız kontrol edilerek sorun tespit edilen; servisine gelmeme, erken ya da geç kalkma, durakta durmama gibi yolcu mağduriyetine sebebiyet veren olumsuzluklarda ilgililer tespit edilerek haklarında yasal işlem uygulaması itina ile yapılmaktadır.Bu kapsamda şikayetiniz ile ilgili konu hakkında yapılan incelemede söz konusu hattın belirtilen tarihte Uzunçayır kalkışlı 20:20 seferi bulunan aracın seferine normal saatinde 20:20’de hareket ettiği, ancak 20:45 seferinin ise trafik yoğunluğu sebebiyle 20:48 de hareket ettiği GPS kayıtlarından tespit edilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön