02 Eylül 2013

İETT 15ŞN Akşam Seferini Yapmadı!

Saat 20:30 dan saat 22:30 a kadar üsküdar da 15ŞN durağında bekledik. Bizden önce bekleyen istanbul'un yabancısı iki tane genç de vardı. En sonunda taksi tutup gitmek zorunda kaldık. Yarım saatlik bir rötar anlaşılabilir fakat, 2 saat boyunca gelmeyen otobüsün açıklaması olamaz. Madem sefer yok, bize önceden haber verilmesi ve duraklara bu bilginin aktarılması gerekmez mi
şoförlere bir soru sorduğumuzda bir dayak yemediğimiz kalıyor.

Birçoğu denetim olmadığı için kafasına göre davranıyor. Eğer bizim o gün cebimizde taksi tutacak paramız olmasaydı biz evimize nasıl gidecektik? Sabahları Üsküdar'a giderken sürekli rötar oluyor. yetkililerin çözümünü ve cevabını bekliyorum. İlginize teşekkür ederim.

Ertuğrul 109 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi12 Eylül 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz 15ŞN hattı ile ilgili başvurunuz incelenmiştir. 04.09.2013 Tarihine yönelik uydu takip sistemi üzerinden yapılan incelemede; belirttiğiniz saat diliminde Üsküdar’dan hattımızda çalışan tüm araçlarımızın saatinde hareket ettiği tespit edilmiştir. Otobüs seferlerinde arıza, kaza, trafik yoğunluğu gibi etkenler dışında seferlerin aksatılmadan düzenli olarak yapılmasına çalışılmaktadır. Araçlarımız uydu takip sisteminden sürekli takip edilmekte olup, keyfi bir uygulamanın olma olasılığı bulunmamaktadır. Bilgilerinizi rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön