İETT 15 BK Ulaşım Sorunu Çözülmüyor!

Fatoş E. |

Beykoz Belediyesine duyurulur. Lütfen ama lütfen artık duyarlı olun sayın Beykoz belediyesi ve belediye başkanı her gün sabah akşam çektiğimiz işkenceler içler acısı. 15bk otobüsü seferlerini sıklaştırın sizden rica ediyorum çok seyrek geliyorlar ve gelenlerde durakta durmuyor. En az 3- 4 araç geçiyor otobüsün önünü kesip durdurmak zorunda kalıyorum. İşe geç kalıyorum neden bu kadar duyarsızsınız?

Neden bu kadar ihmalkarsınız? Böyle bir belediye ve belediye başkanı istemiyoruz. İstifaya çağırıyoruz başkanı. Bir gün gelin görün ızdırabımızı, Beykoz halkı neler yaşıyor. O kadar mail gelmesine rağmen hala bir şeyler yapmıyorsunuz ya helal olsun.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  11:29

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Fatoş E.
  30 Eylül
  08:51

  hiç memnun değilim

 • Fatoş E.
  26 Eylül
  09:16

  sayın yetkili yaptığınız açıklama hiçbir şekilde tatminkar değildir otobüs seferleri 7 dakikada bir geliyor diyorsunuz gelin görün bakalım 7 dakikada birmi geliyor gelenlerde yolcu doluluk oranından durakta durmuyorlar peki bunu göremiyormusunuz.nasıl vicdansızlıktır bu yaptığınız kul hakkı yiyerek umarım vicdanınız rahat ediyordur zaten Beykoz belediye ve belediye başkanınada ancak bu yakışır oturduğu yerden anca boşboş konuşmak icraat lazım seçim zamanı kapılar dilenci gibi gelip oy dilenmeyi bilirsiniz ama size vereceğim oyu boşa basarım daha iyi önce halkın sorunlarını çözünde oy istemeye yüzünüz olsun istifaaaaaaa başkan istifaaaaa