30 Mayıs 2013

İETT 14ŞB Otobüsünün Saatleri!

14 şb nolu otobüs, İETT sitesinde yazan saatlere uygun olarak kalkmıyor. Örneğin Kadıköy' den kalkan bir otobüsün Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastane'si durağına geldiği saat hep farklı. Sitede yazdığına göre 8:05 te Kadıköy'den kalkıp, 8:14 te duraktan geçmesi beklenen otobüs bazen 8:10da, bazen 8:20 de, bazen 8:25 te geçiyor. Bir kaç dakikalık toleranslar elbette mümkündür ancak 11 dakikalık bir geç kalma veya erken gelme sabah işine yetişmeye çalışan insanlar için büyük bir süre.

Bu sabah 8:45 de bindim aynı duraktan otobüse ve açıp siteye baktım. Bu saatte o duraktan geçmesi gereken bir otobüs yok. 8:34 ve 8:54 var. Lütfen halk otobüslerinin bu başına buyrukluğuna bir çözüm bulunsun artık.

Furkan 239 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi28 Haziran 2013

    Seferlerdeki gecikmeler, hatların güzergahı üzerinde oluşan trafik yoğunluğu, arıza veya zaman zaman meydana gelen kaza olayları gibi kurumumuz inisiyatifi dışındaki durumlar sebebiyle meydana gelmektedir. Bu gibi durumlarda aksayan her sefer saati için ilave araç verilemediğinden seferlerimiz gecikmeli tamamlanabilmektedir. Ayrıca otobüslerimiz Filo Komuta Merkezinde görevli hareket amirlerimiz tarafından sürekli olarak takip edilmekte olup, keyfi bir uygulamanın olma olasılığı bulunmamaktadır. Söz konusu aksaklık ile alakalı olarak bölgede denetim ve yürütümden sorumlu ilgili amir personel uyarılmış, denetimlerini sıklaştırmıştır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön