16 Eylül 2013

İETT 144A Ömerli Hattı Sıkıntılı!

Hafta içi 06:20de Ömerli Kiptaş (Hadımköy)'den hareket eden ht18in hareket saatinin 06:05 olarak değiştirilmesini istiyorum. 144 a 06:05de kalkıyordu iptal etmişsiniz 3 vesait kullanıyorum işe geç kalıyorum aylık kullanırken neden mavi otobüslere de para verim lütfen biraz daha duyarlı olun ve saatlerle ilgili değişiklik yapıldığında iş günü gelmeden duyurulsun ve ortada kalmayalım.

Otobüs saatleri çok büyük sıkıntı. Aynı şekilde Beylikdüzü e5 den 17:37de kalkan ht 18 10-15 dk daha ileri saate alınabilir. Ya da 18:00e kadar araya ek bir sefer konulamaz mı? Ciddi sıkıntı var lütfen ilgililer kulak versin.

Ebru 111 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz HT-18 Hattında sefer saatlerine ilişkin başvurunuz incelenmiştir. Akyolbil uydu takip sistemi ile araçlarımız kontrol edilmektedir. Bu bağlamda personel ile ilgili sorun teşkil eden konularda; (servisine gelmeme, erken ya da geç kalkma, durakta durmama gibi yolcu mağduriyetine sebebiyet veren) olumsuzluklarda personeller hakkında idari işlem uygulaması itina ile yapılmaktadır. Bu kapsamda şikâyetiniz ele alınmıştır. İlgili konu hakkında yapılan incelemede Hattımızda Denetimlerimiz sıkılaştırılarak planlanan saatlerin yapılması hususunda çalışmalar yapılmış olup, 02.10.2013 tarihi itibari ile bir araç ilavesi daha yapılarak sefer saatlerimiz yeniden düzenlenmiştir. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön