14 Eylül 2013

İETT 144A Ömerli Hattı!

1 haftadır 144a hattı çalışmıyor. Eve ve işe geç kalır olduk. Bıktım artık bu sıkıntıdan. İşimden sağlığımdan olacağım bu gidişle. Mavi halk otobüsleri Ömerli Kiptaş'a inmeye başlayınca belediye otobüsleri onlar ekmek yesin diye ense mi yapıyorlar, belediye uyuyor mu anlamış değilim. Ömerli Kiptaş'tan(Hadımköy) 06. 05de sabah otobüsü gelmiyor. Aynı şekilde 17:30 otobüsü de dönüşte yok. 3 vesait araç kullanıyorum aylık kullanırken neden mavi otobüslere de para verim aylık ne işe yarıyor o zaman.

Madem otobüsü iptal mi edeceksiniz? Mavi halk otobüslerinde de aylık geçirin o zaman. Bu kadar kötü bir belediye olamaz. Kiptaş'ı yapar yol vermez, yol verir araba vermez, araba verir iptal ettirir.

Ebru 96 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön