30 Ağustos 2013

İETT 132p Veysel Karani Kartal Hattının Sorunları!

Veysel Karani- Kartal otobüs hattında Sultanbeyli Uzundere İETT otobüs durağında 1 saat 10 dakika yolcu bekler mi? Siz yetkiliye soruyorum. Lafa gelinecek İETT yetkilileri çok çalışılıyor. otobüs saatleri yazmışlar 20 dakikada bir geçiyor görünüyor ama nerede kafası estiği saatlerde geçiyor. Benim gibi birçok gariban ve durumu olmayan da otobüs durağında ağaç oluyor.

Sayın yetkili lütfen bu konular takip edilsin ve bir düzenleme yapılsın. Şoföre soruyorum, neden böyle geç geliniyor diye şikayet yazmazsanız böyle daha çok beklersiniz gibi kelimeler kullanılıyor.

Serdar 306 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi12 Eylül 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz 132P hattının sefer gecikmesine ilişkin başvurunuz incelenmiştir.Hareket saatleri düzenlenmesi, hatlarımıza araç ilavesi, sefer sayılarının arttırılması gibi talepler yapılan yolcu sayım sonuçlarına ve etüt incelemelere göre, mevcut araç filomuzun da yeterliliği göz önüne alınarak yapılmaktadır. Mevcut otobüs filomuzun kurulu bulunan hatlara azami seviyede programlanmış olması itibariyle talep otobüs ve personel sayımızda meydana gelecek bir artış sonrası değerlendirilmek üzere programa alınmıştır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön