10 Mart 2014

İETT 13 AB Altunizade - Bostancı Arası Hattını Geri İstiyoruz!

Daha önce belirtiğimiz üzere İETT 13AB hattının akşam Altunizade kalkış olan saat 18:00'in kaldırılması beni ve diğer yolcuları mağdur etmektedir. Konuya ilişkin şikayetlerimizi yolcular adına bildirmemize rağmen, ne bir düzeltme nede bir dönüş yapılmamıştır.

Reklamlarda görüyoruz devamlı şu kadar, bu kadar otobüs hizmete girdiğini, vatandaşın ihtiyacını karşılamadıktan sonra ne yazar.birde anlam veremediğimiz, zaten otobüs sefer sayısı az olan bir hattın ne denli böyle bir karar aldığı anlaşılmamıştır.

Aksine sabah ve akşam vatandaşın en çok kullanıma ihtiyaç duyduğu saatlerde ekstra sefer konulması yerde, kaldırılıyor. Sonra toplu taşıma araçlarını kullanın diyorsunuz.

Bostancı - Altunizade alternatif hat...

Sade 109 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön