15 Nisan 2013

İETT 11H Beykoz Ümraniye Otobüs Hattı Yetersiz!

Beykoz'dan Ümraniyeye gidişte ve Ümraniyeden Beykoz'a gidişte otobüsler sürekli balık istifi gibi. Küçücük midibüsleri otobüs diye koyarsanız olacağı budur. Kalkıştan 3-5 durak sonra araçlarınız doluyor. Özel araçlarınızı kullanmayın toplu taşımayı tercih edin demesini biliyorsunuz da insanların ne çileler içinde balık istifi yolculuk ettiklerini neden görmüyorsunuz. Gelen şikayet ve talepleri neden kulak arkası ediyorsunuz.

İbrahim 397 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim11 Haziran 2013

    O küçük araçlarla yolcu taşımaya çalışıldığı sürece isterseniz dakikada bir araç kaldırın yine yetmeyecektir. yolcu kapasitesini araçların taşıma kapasitesi karşılamamaktadır. Taşıma kapasitesi daha yüksek araçlarla taşıma işlemi yapılmalıdır.

  • İbrahim13 Mayıs 2013

    Sefer sayıları fazla gözükebilir ancak hatta kullanılan otobüslerin yolcu kapasitesi düşük olan küçük araçlardır. Değerlendirme yapılırken araç sayısı ve sefer sayısı bazında hesap yapılması son derece yanlış bir tutumdur. Örneğin 2000 yolcuyu 1000 yolcu kapasitesindeki araçlarla taşımaya çalışırsanız bu iş yürümez. Oy aldığınız insanlar mağdur olur. Emin olun bu mağduriyet sandıkta yüzünüze çarpılır.

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    11H/ORTAÇEŞME-ÜMRANİYE hattımızda 20 araç ile gün boyu toplam 101 sefer yapılmaktadır. Sabah ve akşam yolcu talebinin yoğunlaştığı saatlerde hattımızda 5dk sefer aralıkları ile toplu ulaşım hizmeti verilmektedir. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç ve şoför alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön