20 Mart 2013

İETT 11 ST Araçları!

11 ST sabahları güzel çalışıyor 15 dk da bir çalışıyor akşamları 19:00 dan sonra 45 dk da bir var bazı arabalar bozulduğu zaman 90 dk da bir geliyor rastlanırsak yani bu olaya çözüm bulunmasına arz ederim. Önceden akşamları 20 dk da bir vardı arabalar dönünce 45 dk da bir geliyor. 11st arabası 8 taneden 6 taneye düştü onun suçu halk mı ?

Dinlenmeli arablar Üsküdardan mı garaja gidiyor? Eskiden Dumlupınardan gidiyordu garaja bu olayları düzeltmenise el atmanışa arz ederim.

Mustafa 97 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 20 Mart 2014

    Merhaba bir şikayetim var 11 ST güzergahında akşam 17:30' dan sonra yarım saat'den sonra arabamız var. makas arabası erken alıp erken bırakıyor. bu güzergah bize çok ters düşüyor rica etsek eski güzergahına geri dönme şansımız var mı ? 11 K , 14 K ümraniye'yi dolaşdığı için herkes 11 ST'ye biniyor. bu yüzden bu yüzden 11 ST ye binicek yolcularımız yolda kalıyor . şöför'le kavga ediyorlar . 11 ST eski güzergahına dönmesine rica ve arz ediyoruz...

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Kurumumuz adına gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Özellikle sabah ve akşam belirli saatlerde hemen hemen tüm bölgelerimizdeki otobüslerimizde yoğunluk ve güzergahlarımız üzerinde meydana gelen trafik sıkışması sebebiyle gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu nedenle Yolcu yoğunluğunun aşırı derecede fazla olduğu tespit edilen hatlarımıza ilave otobüs seferleri düzenlenerek yoğunluğun asgari seviyeye çekilmesi sağlanmaktadır. Denetim ekibimize hattımızla ilgili bilgi verilmiş olup, gerekli inceleme ve takibat yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön