11 Şubat 2014

İETT 10E Esatpaşa - Kadıköy Otobüsü Kullanmak Zorundayım!

Ataşehir Esatpaşa mahallesinde ikametgah etmekteyim. Haftanın birçok günü işime gecikerek gidiyorum çünkü belediye otobüsü kalkış saati olmasına rağmen duraktan araç kalkmıyor. Geciken şoföre sebep sorulduğunda da saygısız bir tavırla kime şikayet edersen et cevabını veriyor.

Her gün ben gibi birçok kişi mağdur olmaktayız bu hep böyle mi devam edecek? Gelen araçlar ise o kadar eski durumda ki otobüs kapıları yarım saatte açılıyor! Akşam saatlerinde son sefer 21:00'de oluyor yetişme telaşındayken durakta beklediğim ile kalıyorum otobüs kalkmıyor. Zamanla yarışırken keyfine buyruk İETT çalışanlar için kimlerin keyfini kaçırmalıyım?

Ferda 106 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

  • Ferda 15 Şubat 2014

    şikayetim değerlendirilmedi...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön