24 Ağustos 2013 #1974145

İDO Yine Gemi Değişmiş!

Haziran ayında yani 3 ay önceden aldığım biletlerim gemi değiştiği için 5 seferde farklı yerlere oturmak zorunda kalıp, hasta olduk. 116-117 üst kat en ön taraf olarak aldığım, Çağrı Merkezi'nizden teyit ettiğim biletlerimiz yerleri yine alt kat orta taraf olarak değişmiş. Biletlerimiz iadesini talep ediyorum.

Cengiz 94 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz28 Ağustos 2013

    Şikayetim çözülmedi. Sürekli gemi değişikliği yapılacak ve yerlerimiz değişecekse, üstelik bu durumu gemiye bindiğimizde öğreneceksek, aylar öncesinden bilet almamızın, yer seçmemizin ne anlamı kalıyor?

  • İDO Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Öncelikle yaşadığınız problemi bizimle paylaşıp sizlere daha iyi hizmet etmek adına, aksayan yönlerimizi bize gösterdiğiniz için teşekkür eder yaşattığımız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. İDO Taşıma Kurallarımız belirtildiği üzere Taşıyıcı; önceden haber vermeksizin, herhangi bir iç hat, dış hat veya araba vapuru hattı seferine atamış olduğu gemi tipini değiştirme hakkını saklı tutar. Sefer saatine az bir süre kala arıza, hava muhalefeti gibi sebeplerden gemi değişikliği yapılabilmekte ve seferi gerçekleştirebilecek aynı tip bir feribot olmaması halinde koltuklarınız öncekiyle farklılık gösterebilmektedir. Eleştiri ve görüşleriniz üst yöneticilerimiz ile paylaşılmakta olup, veri tabanımıza kaydedilerek değerlendirmeye alınmaktadır. Siz değerli yolcularımız' dan gelen talepler doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Lütfen değerli düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam ediniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön