15 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10786470

İDO Vatandaşa Eziyet!

İDO denen kurumun vatandaşın sorunlarına ilgisiz kaldığı sitenizde 100 sayfayı geçen şikayetlerden belli oluyor zaten. Ben de bunlara bir yenisini eklemek zorunda kaldım... İDO, Adalar- Beşiktaş seferlerine bilhassa hafta başı ve hafta sonu denk geldiniz mi acaba? Karmaşa-curcuna kelimeleri yetersiz kalır... Adalardaki iskeleler bilhassa Büyükada iskelesinde 1 personel çalıştırıyorlar. Sebebini bilen yok. Sözüm ona buralardan Cumhurbaşkanına az oy çıkmış! İyi de Cumhurbaşkanının kendisi '' ben 81 milyonun Cumhurbaşkanıyım '' demedi mi? Ekonominin iyi olduğu bu dönemde neden İDO koca iskelede 1 kişi yerine, 3-5 kişi çalıştırmaz?.
24 Temmuz tarihinde yağmur suları iskeleden içeri girmiş (fotoğraflar ektedir) temizleyen yok. Oradaki kişiye, temizlemeniz gerekmez mi diye sorduğumda hangisine yetişeyim diye tersledi...
Yolcu aracının kapasitesini bilen yok. Siz deyin 400, ben diyeyim 500 kişi... Denetleyen, takip eden yok. Araç, kapasitesinden fazla yolcu ile sefere çıkıyor. Allah korusun alabora olsa vah-vah ile geçiştirilecek yine.
Araçtan inmeye çalışanlar ile, araca binmeye çalışanların hali ise tam bir trajikomik durum. Seyretmeye değer!
Yaz sezonunda hal böyle iken kış aylarını düşünmek bile is te mi yo rum!
Sonra da reklam yaparlar, iyi mi... Biz şöyleyiz, biz böyleyiz diye!

Mesut Mesut 1.114 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler