27 Ağustos 2013 #1977235

İDO Satın Aldığım Bileti Kullanmama İzin Vermedi!

13CMSKL PNR, 25. 08. 2013 tarihli İstanbul-Bursa seferinin biletini satın aldığım halde İDOBÜS kullanmama izin vermedi. Tekrardan bilet almaya zorladı. Seferin biletini birkaç hafta önce almıştım ve basılan bilet evde kaldı. Bileti tekrar basmadılar ve hiçbir çözüm bulmayıp, yeniden bilet almama zorladılar. İDO/İDOBUS zaten online ve tüm hizmetleri kötü olduğu halde hizmet bedeli kesmeye devam ediyor.


Üstüne üstlük tamamının parasını ödediğim bileti kullanamayacağımı söylüyor, son gün pahalı bileti yeniden satmaya çalışıyor. Bu etik dışı. Bu inanılmaz. Durumu başka firmaya sordum, onlar bu gibi durumlarda yardımcı olabiliyorlarmış. Artık o firmayı kullanacağım.


Hakkımı İDOBÜS'ten talep ediyorum.

Fatih 87 Okunma

Cevaplar

 • Fatih02 Eylül 2013

  Hiçbir konuda yardım etme tenezzülünde bile bulunmuyorlar. 0 puan bile çok!

 • Fatih28 Ağustos 2013

  Arkadaşlar BUDO'da bu gibi durumlarda yardımcı oluyorlar. Artık bizi müşteri olarak MAĞDUR ETMEYEN, bizi önemseyen firmalara yönelmeliyiz ki piyasada bizi hiçe sayan, problemimizi çözmeye TENEZZÜL BİLE ETMEYEN firmalar ya tavrını değiştirmeli ya da yok olup gitmeli!

 • İDO Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Sayın Yolcumuz, Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Basılı olan biletinizi sefer günü ve saatinde turnikelerden geçmek için ibraz edebilmeniz gerekmektedir. Biletin ibrazı olmadığı durumunda İDO yeni bir bilet düzenleyememektedir, ve yolcularımızın sefere katılabilmesi için yeni br bilet alması gerekmektedir. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

 • Fatih27 Ağustos 2013

  Şu ana kadar İDOBÜS ile direkt temasa geçtiğim birçok kes bir sürü zamanımı ve sinir sistemimi kaybetmeme rağmen hiçbir çözüm bulmadılar. Çalışanları da yöneticileri de aynı. Zaten müşteri olarak yetkili biriyle direkt iletişim kurmanız da mümkün değil. Sistemi çok kötü, müşterisini hiçe sayan bir firma. Kaç keredir problem yaşadım ve artık bu son ETİK DIŞI davranışı şok etti. Lütfen bu gibi firmaları kullanmamaya özen gösterelim. Piyasa müşterisini koruyan kollayan firmalara kalmalı!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön