19 Nisan 2013 #1752384

İDO Koltuk Satma Anlayışı!

ECO Sınıf aldığım biletlere Balkon Bölümü'nden bilgisayar tarafından otomatik olarak koltuk verilmiş. (sonradan sorduğum vezne görevlisinin beyanı). Biletleri 4 gün önce aldım ve koltukların çoğu da boşken (aynı gün internetten kontrol ettim), havaların muallak olduğu Nisan ayında 2 çocuklu 4 kişilik aileye balkondan koltuk vermek neyin anlayışı sizce?


Sonradan durumu görüştüğüm vezne görevlisinin cevabı "O kadar insanın ve yoğunluğun arasında müşteriye -hangi koltuğu istersiniz- ( sizce kaç kelime ve kaç saniyenizi alır söylemesi ) dersek altından kalkamayız "dı.


Koltuk numarası ya vardır ya yoktur.

Kerim 150 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Yolcumuz, Öncelikle yaşaış olduğunuz sıkıntıyı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Biletlerimizde özel bir seçim belirtilmediği durumlarda koltuk seçimi sistem tarafından otomatik olarak yapılmaktadır. Ancak belirtmiş olduğunuz şikayet sonrası balkon koltuklarının satışında sistemimizde gerekli iyileştirmeler yapılmaktadır. Ayrıca gişe personelimizle yaşamış olduğunuz görüşmeden dolayı üzgün olduğumuz iletmek isteriz. Gerekli geribildirimler verilmiştir. Bilgilerinize sunar İDO keyifli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön