24 Nisan 2013 #1760966

İDO İptal Edilen Seferler!

İptal edilen sefer ücreti iadesinin kartıma tekrar iade edilmesini istediğimde; bilet basılı olduğu için işlemin ancak biletle birlikte 1 ay içinde gişelerden yapılabileceğini ilettiler, ben de kendilerine bu işlemin otomatik olarak yapılması gerektiğini ilettim. İade rakamı 34 TL bunun için gişeye gitme maliyeti hemen hemen o kadar zaten, KDV'sinin düşülüp iadesini istiyorum, ilgilenirseniz sevinirim.

Birol 112 Okunma

Cevaplar

  • Birol25 Nisan 2013

    kendilerini üstün desteklerinden dolayı tebrik ediyorum, böyle müşteri desteği görmedim, mecburuz nasıl olsa binmeye, bende olsam iade etmezdim herhalde, çekecezz napcannnn

  • İDO Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Yolcumuz, İDO tarafından bir dış hat seferinin iptal edilmesi durumunda : BASILMAMIŞ biletlerin ( İnternet ve 444 44 36 Çağrı Merkezi’nden satın alınan ) ücretlerinin kredi kartına iadesi otomatik olarak yapılmaktadır. BASILMIŞ biletlerin iadesi , sefer tarihinden itibaren 1 ay içinde bir bilet satış noktasına teslim edilmesi ile yapılmaktadır. Biletlerin ibrazı zorunludur. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla İDO Müşteri Hizmetleri Fiziki olarak BASILMIŞ olan biletlerin ücret iadesinin yapılabilmesi için, basılı biletin bir bilet satış noktasına teslim edilmesi gerekmektedir, teslim edilmeyen biletlerin iadesi yapılamamaktadır. 444 44 36 Çağrı Merkezi ve İnternet’ten satın alınan biletlerin iade edilmesi ardından ücret biletin satın alındığı kredi kartına 10 gün içinde iade edilir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön