27 Ağustos 2013 #1979065

İDO Hareket Saatlerinde Dengesizlik Var!

Son zamanlarda sürekli geciken İdo Bakırköy - Kadıköy - Bostancı ilk sefer saati olan 7:45'te dakikası dakikasına gişede olmama rağmen deniz otobüsüne alınmadım. Geçiş kapılarının kapandığını söylediler. Saatin tam 7:45 olduğunu ilettim aldığım cevap ise tam zamanında kalkıyoruz saniyelerle kaçırdınız. Bir önceki gün ise 7:52 de kalktığı ilettim, bizim yani yolcuların yüzümüzden olduğunu söyledi ilgili arkadaş. Böyle bir sorumsuzluk olamaz.

Funda 126 Okunma

Cevaplar

  • Funda28 Ağustos 2013

    Deniz otobüsü tam saatinde kalkmalı zaten bizde işimizi buna gore ayarlıyoruz, ancak son zamanlarda sürekli deniz otobüsü gecikiyor, bir aksaklık vardır olabilir deyip geçebiliyoruz fakat siz yani elemanlarınız ben 7:45'te oradayken beni deniz otobüsüne almıyorlarsa bu durumu sorgularım.Görevliler son kalan iki kişinin yetişebilmek için koştuğunu görüyorlar ve gene de birşey yapmıyorlarsa görevlerini yerine getirmiyorlar demektir. Tekrar beirtiyorum ben 7:46'da değil tam 7:45'te gişedeydim. Gerekenin yapılmasını ve çalışanlarınızın saygı çerçevesinde konuşması konusunda uyarılmasını rica ediyorum. Teşekkürler.

  • İDO Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Yolcumuz, Belirtmiş olduğunuz tarih ve sefer ile ilgili gerekli inceme ilgili birimlerimizce yapılacaktır. Ancak özellikle iletmek isteriz ki seferlerimiz teknik bir aksaklık ve beklenmeyen bir durum olması dışında tam saatinde hareket etmektedir ve deniz otobüsü kalkış için halat aldıktan sonra yeniden iskeleye yanaşamamaktadır. Yaşamış olduğunuz gecikmeden dolayı üzgün olduğunuzu iletir, İDO ile keyifli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön