07 Eylül 2013 #1999791

İDO Gizlice Tarife Değişikliği Yapmış!

İdobüs. com sitenizde yer alan tarife bilgilerinde Bursa - Kabataş sabah 06:45 gidiş ve akşam 18:00 dönüş şeklinde yer almasına rağmen ekim ayında satışa sunduğunuz biletlerde Sabah 06:45 seferi yer almamakta ve akşam 18:00 seferinin saati 17:45 olarak gözükmektedir. Bu tarife değişikliklerinin müşterilere danışılmadan ve duyurulmadan keyfi bir şekilde yapılmış olmasını şikayet ediyorum.


Ben her gün bu seferleri kullanarak İstanbul'a çalışmaya giden ve Bursa'da oturan bir müşterinizim. Ben ve tanıdığım pek çok kişi bu uygulamanızdan dolayı ciddi mağduriyet yaşamaktadır. Konu hakkında açıklama yapmanızı ve tarifelerinizi eski haline getirmenizi rica ederim.İDO'nun dikkatine..

Gökhan 103 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Yolcumuz, Tarife değişikliği ile ilgili belirtmiş olduğunuz şikayetiniz ilgili birimlerimizle değerlendirilmek üzere iletilmiştir. Tarifelerimiz mevcut filomuzun en verimli şekilde kullanılması ve yolcu ihtiyaçlarının maksimum düzeyde karşılanabilmesi esası ile hazırlanmaktadır. İDO ile keyifli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön