20 Eylül 2013 #2022859

İDO Bilet İadesinin Yapılmaması!

Biletimi, kalkış saatinden 2,5 saat önce gittiğim için gişeden iptal ettirmek istedim. İptal isteğimi bildirdiğim gişe görevlisi bir önceki seferde yer olabileceğini, o yüzden beklememi söyledi. Ben ısrarla iptal ettirmek istediğimi söylediğim halde gişe görevlisi biletleri kendi ekranından bastırma yoluna gitti. Benim iptal işlemi için nasıl bir yol izlemem gerektiğini tekrar sorduğumda çağrı merkezinden iptal olabileceğini söyledi.


Bunun üzerine Eskihisar-Topçular hattından yolculuğa başladım. Feribottan aradığım çağrı merkezinin cevabı ise gişeden iptal olabileceğiydi. Fakat gişeye vardığımda sürenin dolduğu,iptal işleminin olmayacağı söylendi. Bilet ücretimin iadesini istemekteyim.

Mehmet 152 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi03 Ekim 2013

    Sayın Yolcumuz, Öncelikle şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için size teşekkür ederiz. Basılı biletler maliye bakanlığı mührü taşıdığından dolayı iptal edilmesi durumunda mutlaka gişe ve acentalarımızdan biletlerinizi iptal etmeniz gerekmektedir.Çağrı merkezinden iptali gerçekleştirilemektedir. Gişe personelimizin iletmiş olduğu bilgiler ilgili birimimiz tarafından tekrar değerlendirilecektir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön