22 Mart 2013 #1699938

İDO Bilet Değişikliği İçin 2 Saat Saçmalığı!

Sabah 3 kişi Kabataş-Bursa seferi ile İstanbul'dan Bursa'ya geldik. Dönüş biletimiz 17:30'da idi fakat yetişemeyeceğimizi anladığımız anda ido müşteri hizmetlerini arayıp biletimizi bir sonraki sefer ile değiştirmek istediğimizi söylediğimde bana 2 saat önce aramam gerektiğini söylediler, geç kalacağım 2 saat öncesinden belli olacakmış gibi.


Hafta sonu olsa veya hatlar çok yoğun olsa anlarım fakat koltuklarının yarısından fazlasını boş olarak giden bir araç için 45 TL fazladan ücret ödemem gerekti. Müşteri memnuniyeti üst düzey bir servis gerçekten, geç kalınca 2 kere bilet ücreti alıyorlar.

Alaaddin 118 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yolcumuz, Kabataş - Bursa deniz otobüsü hattındaki bilet değişim ve iptal/iade koşullarına göre; Bir seyahatin, günü ve saatinde değişiklik 2 saat öncesine kadar Çağrı Merkezi veya www.IDOBUS.com’dan yapılabilmektedir.İstanbul(Kabataş)-Bursa(Güzelyalı)hattında yolcularımız iptal-iade yapamamaktadır. Sefer saatine son 2 saat kala iptal ve değişim yapamadığımızı üzülerek iletmek isteriz. Saygılarımızla, İdo Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön