13 Şubat 2013 #1629392

İDO Beni Mağdur Etti!

07.02.2013 tarihinde Pendik gişesinden bilet almak istedim ertesi gün sabah 08.15 seferi ile Yalova'ya geçiçektim. Bilgileri doğru verdim fakat gişedeki bayan bileti pendik-yalova kesmesi gerekirken yalova-pendik kesmiş. Sabah oraya gittiğimde fark ettim. Ben kontrol ederken Pendik-Yalova olmasına bakmadım bilette yanlışlık olacağını hiç düşünmedim. Promosyon bilette değildi. Ben öğrenciyim 6 liralık bilete 11 lira verdim ve yapabileceğimiz bir şey yok dediler saati daha var olmasına rağmen yeni bilet aldırmak için olduğuna inanıyorum.


Çünkü Yalova da sorduğumda saati geçmeseydi düzeltme yapılabilirdi belki ama geçti dediler mağdur ettiniz zaten fiyat esnekliğini de oldukça hatalı kullanıyorsunuz.

Gül 96 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi15 Şubat 2013

    Tam olarak kuralımız gereği bilet arkasında da yer aldığı üzere; •Bilet üzerindeki biletin doğruluğunu kontrol ediniz,sonradan yapılacak itirazlar geçersizdir.İbaresi yer almaktadır.Bu konuda yapılacak bir işlem olmadığını üzülerek belirtmek isteriz.İyi yolculuklar dileriz. İdo Müşteri Hizmetleri Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön