02 Eylül 2013 #1988079

İDO Bavullar Kayboluyor!

20. 08. 2013 tarihinde 08. 00 saatleri arasında Armutlu Yenikapı feribotuyla hareket ettik. Ben bavulumu yanıma almak istediği kaç kez söylemiştim fakat böyle bir şey olmayacağını söylediler. Bavullar karman karışık konulmuştu zaten , numara falan hiçbir şey vermediler. İstanbul'a geldiğimizde itiş kakış inildi. Ve ben evime geldiğimde bir bavulumun eksik olduğunu anladım ve hemen İDO'yu aramama rağmen ilgilenmediler.


Kaç gün üst üste aradım ama hiç birine doğru dürüst cevap bile vermediler. Ve sizin ilgisizliğiniz yüzünden benim bir bavul değer verdiğim eşyam ortada yok. Bunun sorumlusu sizsiniz. Ve lütfen artık gerekeni yapın.

Dilek 182 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Yolcumuz, Öncelikle yaşanan bu talihsiz olaydan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konuyla ilgili 0212 455 69 53 numaralı Kayıp Eşya büromuzla irtibata geçebilirsiniz. Gösterdiğiniz ilgi ve duyarlılığa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

  • Dilek04 Eylül 2013

    Aklıma geldikçe de hala sinir oluyorum. En büyük üzüntü de böyle bir firmada bunların olması. İnşallah bu saatten sonra ilgili davranırsınız. Günlerdir cevap bekliyorum sizden hala hiç bişey yok. Değer verdiğim bir sürü eşyam gitti benim ve gerekeni yapmassanız ben yaparım sizlede uğraşırım..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön