16 Nisan 2013

İDO Yanlış Bilet!

İdobüs Yetkilileri : Nasıl bir sistemde bilet kesiyorsunuz anlamış değilim. Eşimle birlikte gidiş-dönüş lü Bursa ya bilet aldık. Giderken idobüs boş olduğu için boş bir yer bulup oturduk. Yalnız gelirken bir şok ile karşılaştık. Bilet kestirirken dahi cinsiyet soran sistem nasıl oluyor da eşimin yanına bay bilet verebilmiş, beni ise ön sırasında bayanlar yanına vermiş sisteminiz. Sinirim hala yatmış değil. Neden biz yerimizi belirleyemiyoruz nasıl bir diktatörlüktür bu.

Yetkilere böyle bir şey nasıl olur diye sorduğumda söylenen cevap rica edip yer değiştirebiliyorsunuz dendi. evet bizde öyle yaptık yalnız paramla nasıl rezil edebiliyorsunuz. Ben mecbur muyum başkalarından rica etmeye.

Sinan 94 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Yolcumuz; İDOBÜS sisteminde otomatik koltuk numarası üretilmektedir. Salon geçişlerinde sistemin otomatik koltuk ataması ile farklı noktalardan yer verebilmektedir. Bay - bayan ayrımı İDO'nun hiçbir seferinde ( İDO veya İDOBÜS ) yapılmamaktadır. Bu gibi durumlarda diğer yolcu ile anlaşılarak yer değiştirmesine gemi içinde izin verilmektedir. Bu durumlarda gemi personelinden konuyla ilgili destek alabilirsiniz. İDOBÜS bilet alımlarında koltukların seçebilmesi konusunda bir geliştirme ayrıca değerlendirecektir. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, keyifli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön