05 Eylül 2013

İDO Uygulanmayan Kampanya!

İdobüs dış hatlarda Bursa-Kabataş arası uygulanmakta olan esnek fiyatlandırmaya 1 liradan başlaması gerekirken 9 liradan başlatmıştır. Kendi tanıtıcı reklamlarında 1 liradan başlayan fiyatlar denmesine rağmen bu fiyata bilet satmamaktadırlar ve yanıltıcı ve aldatıcı reklam yapmaktadırlar. 2013 Ekim ayı biletleri açıldı, bilet fiyatları 9 liradan satılmaya başlandı. Neden yanıltıcı reklam veriyorlar. 1-3-6 liradan kaç bilet satılmıştır.

Açıklayabilirler mi? İlk bileti ben almama rağmen 9 liradan aşağı bilet fiyatı yoktur. Yanıltıcı reklam vererek vatandaşı yanıltmaktadır.

Emre 549 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Yolcumuz, IDOBUS seferlerimizde esnek fiyatlandırma sistemi uygulanmaktadır. Esnek fiyatlandırma, İDO’nun İDOBÜS hatlarında sabit bir ücret tarifesine bağlı olmaksızın, belirli gün veya belirli saatlere göre hizmet sektöründe kabul görmüş esnek fiyat uygulamasıdır. 3 ve 6 TL lik bilet kampanyası 1 Temmuz - 30 Eylül 2013 arasında uygulanmakta olan özel bir kampanyamızdı. İnternet sitemizde de gerekli kampanya duyuru düzenlemeleri yapılmaktadır. İDO ile keyifli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön