29 Mart 2013

İDO Ücretlendirmeden Şikayetçiyim!

İDO firmasından internetten bilet alınca 1 TL telefonla arayınca 2 TL hizmet bedeli alıyorlar. Ayrıca biletinizin gününe bir hafta kala bilet tarihini değiştirmek isteyince de 24 saatten fazla zaman kaldığı için %50 kesinti yaparak değişim yaparız diyorlar arayıp şikayetçi oluyoruz 48 saatten önce aranmazsınız diyorlar.

Evet aranmadım, sadece standart bir maille durumuma peşkeş çekildi. Vatandaşımızı bu hale getiren İstanbul Büyükşehir Belediyesidir. İDO'yu özel bir şirkete satmasaydı ve tekelcilik sistemiyle çalışan bir kuruluş olmasaydı bunlar bugün böyle rahatça vatandaşın parasını almayacaktı.

Yusuf 84 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Yolcumuz, Sefer kalkış saatine 24 saatten fazla süre olduğu durumlarda bilet tutarının %50’si oranında kesinti yapılarak sefer tarihi ve saat değişikliği yapılması promosyon biletlerimiz için geçerli olan kuralımızdır. Hizmet bedeli uygulaması satış kanalına göre farklılık göstermektedir. 2013 yılını yolcularının yılı ilan eden IDO ylcularından gelen istekler doğrultusunda, bilet sınıflarını sadeleştirmiş ve Bilet Değişiklik ve İade kurallarını daha esnek hale getirmiştir, çalışmalarımız devam etmektedir. İdo ile keyifli yolculukları dileriz. Saygılarımızla, İdo Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön