02 Şubat 2015

İDO Son Dakika Sefer İptali!

01.02.2015 tarihi için almış olduğum 20:30 hızlı feribotu hava muhalefeti sebebiyle saat 19:35'e kadar bekletilip daha sonra iptal edildiğinden, Bursa'ya ulaşımım için her hangi bir yol bulamayıp maddi ve manevi büyük hasara uğramama sebep olmuşlardır. Sefer iptali son dakika yapıldığı için Bursa'ya giden tüm otobüsler dolu olduğundan gece boyunca sokakta kaldım.

Gece saat 04:00 civarında Bursa'ya zar zor kendi imkanlarımla gidebildim ve ayrıca 100 TL gereksiz bir masrafım oldu. Bunun suçlusu tüm seferlerini iptal eden fakat 20:30 seferini son dakikaya kadar iptal etmeyen İDO'nun zararımın bir şekilde karşılamasını talep etmekteyim.

Gökberk 1.580 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi21 Şubat 2015

    Sayın Yolcumuz, Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluk nedeniyle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. FJHYUC PNR numaralı biletinize ait sefer iptal bilgilendirmesi, ilgili günde saat 18:11'de Çağrı Merkezimiz, web sitemiz ve biletli yolcularımıza SMS aracılığıyla duyurulmuştur. Hava muhalefeti gibi zorunlu nedenlerden dolayı yolcularımızın can güvenliği açısından seferlerimizde iptaller meydana gelebilmektedir. Yolcularımızın mağdur olmamaları için denizin sefer seyir durumuna bağlı olarak sefere yakın zaman dilimi içerisinde sefer iptali yapılabilmektedir. Taşıma Kurallarımıza istinaden, elde olmayan nedenlerle ( teknik arıza, doğal afet, olumsuz hava ve deniz koşuları vb. ) tarifelerin uygulanmasında gecikmeler, seferlerin iptal edilmesi söz konusu olabilir. Bu durumdan kaynaklanacak maddi manevi zararlardan İDO sorumlu tutulamaz. Gösterdiğiniz ilgi ve duyarlılığa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön