15 Mart 2013

İDO Sistem Hatası Yüzünden Bilet Yanlışlığı ve Bu Durumun Telafi Edilmemesi!

Biletimi internetten Yenikapı-Yalova olarak seçtiğim halde Yalova- Yenikapı olarak kayıtlara geçmiş ve bileti gemiye binmeden önce bastırdığımda farketmiş bulunmaktayım. Ve bu yüzden yeni bilet almak zorunda bırakıldım. Bir düzeltme çağrısı oluşturdum ve bilet bedelimin iadesini istedim. Yaptığım başvurularda hala yapılan yanlışlık kabul edilmemekte ve ısrarla bana normal prosedürlerden anlatılmakta.

Sistemde böle bir hata olduğunda ben bunu gemiye binmeden önce basılan bir bilette farkediliyorsa bunun neden düzeltilme yoluna anında gidilmediğidir. Bilet aldığım ip adresim incelendiğinde İst. Avr. yakasında olduğum görünmektedir. Niye İstanbuldayken Yalova geçişli bilet alayım bir düşünün.

İsmail 93 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Yolcumuz, İnternet üzerinden almış olduğunuz Ekonomi sınıfı biletin iade değişim kurallarına göre sefer saatinden 2 saat az süre kaldığı için üzülerek belirtmek isteriz ki iade yapılamamaktadır.Genel olan kuralımız çerçevesinde yolcularımız yapmış olduğu işlemleri kontrol etmekle yükümlüdürler.Sefer bilgilerinin onaylanaması süreci yolcularımıza aittir. İdo Müşteri ilişkileri Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön