08 Nisan 2013

İDO Seferlerde Değişiklik Yapmış!

İDO Balıkesir-Bursa-İstanbul rotasında harika bir seferi vardı. Hem toplam 4 saat 10 dakikada biten hem de zamanında alındığında benim için çok uygun fiyatlı mükemmel sefer imkanları vardı. İDO , Balıkesir den otobüsle bizi alıyor, Bursa dan İst. a deniz otobüsüyle seferi tamamlıyorlardı.

Fakat Mart ayından itibaren İstanbul-Bursa-Balıkesir rotasının Bursa-Balıkesir kısmı iptal edilmiş.
İDO müşteri hizmetlerini aradım. Bana Tüm Otobüsçüler Federasyonunun isteği üzerine iptal edildiği söylendi.Seferlerin bu şekilde kısıtlanması çok yanlış. İDO belki suçsuz ama Eski seferleri istiyoruz.

Mustafa 62 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın yolcumuz, Bu uygulamamanız TOF ( Tüm Otobüsçüler Federasyonu ) ve TOFED ‘in ( Türkiye Otobüsçüler Federasyonu ) yoğun talebi üzerine sonlandırılmıştır.Olumlu düşünceleriniz için size teşekkür ederiz. İdo ile keyifli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla İdo Müşteri Hizmetleri

  • Mustafa 09 Nisan 2013

    Ben IDOBUS ten çok memnundum. 4 saat 10 dakikada Balıkesir'den İstanbul'a varabiliyordum. Bu hizmetinizi kısıtlamanız bizim açımızdan iyi olmadı. Bu nedenle hizmetinizin kara taşımacılığı ayağını. tekrar devreye sokmanızı rica ediyorum. Ben neden OTOBÜS ile 5.5 - 6 saatte gideyim ki Balıkesirden İstanbula ? Bizi karayoluna mecbur bırakmayacağınızı ümit ediyorum.

  • İDO Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Yolcumuz; 01 Mart 2013 tarihinden itibaren İdobüs seferlerinin karayolu kısmını oluşturan Bursa ile Balıkesir, Manisa, İzmir arasındaki otobüs seferleri sona ermiştir. Tüm otobüs firmalarının çatısı altında toplandığı TOF ( Tüm Otobüsçüler Federasyonu ) ve TOFED ‘in ( Türkiye Otobüsçüler Federasyonu ) talebi ile; Bursa’dan Ege Bölgesine gerçekleştirilen kara taşımacılığı, federasyonlara bağlı otobüs firmalarına bırakılmıştır Öneri ve görüşleriniz için teşekkür eder keyifli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, İdo müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön