İDO Personelden Şikayetçiyim!

Merve B. |

20 ağustosta yolcumu bindirmek üzere gittim bilet kontrolü yapan arkadaşınız benden kimliğimi aldı bu zamana kadar böyle bir işlemle karşılaşmadım hiç kimliğim istenmedi. Kimliğimi isteyen personeliniz B******* O.'a kimlik mi dediğimde bana sesini yükselterek hanımefendi kimlik diye bağırdı eğitimlerinizde bunu mu öğretiyorsunuz yoksa yoldan mı topluyorsunuz elemanlarınızı?

Eğitim verme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız seve seve eğitim verebilirim. Kimliğimi alırken arkadaşınız arkamdam şikayet et diye bağırdı bu nasıl bir söylem burdan bunu anladım ki şikayetler değerlendirilip personele gerekli uyarı yapılmıyor personeliniz B******* O.'dan şikayetçiyim! Konuşmayı bilmeyen insanları ise alan ik yı da tebrik ediyorum...

Etiketler :

Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve B.
  27 Kasım
  14:04

  bravo yani yolcuma refakat etseydi o zmn durumu ortadaydı. gerçekten yazık kurumsallık sıfır. personelin üslubu ile ilgili bir de ben sizi arıcam hee gerçekten harika hizmet sunuyorsunuz gözlerim yaşardı.

 • 20 Kasım
  12:02

  Sayın Yolcumuz,

  Prosedür gereği yolcu refakatçileri, salon içerisine/ gemiye alınmamaktadır. Refakat edecek personel bulunmaması halinde, yolcularımızın durumu da göz önünde bulundurularak, refakatçilere yardımcı olunabilmektedir. Bu gibi durumlarda terminal personelleri inisiyatif alarak, biletsiz/ kayıt dışı yolculuğu engelleyebilmek adına, kimliklerini teslim eden refakatçilere yardımcı olmaya çalışmaktadırlar.

  Personelin üslubu ile ilgili gerekli aksiyonların alınabilmesi adına incelemede bulunmak isteriz. Konuyla ilgili detaylı bilgiye ihtiyaç duyulduğundan, 0850 222 44 36 numaralı Çağrı Merkezimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  İDO Müşteri Hizmetleri

 • Merve B.
  07 Ekim
  20:05

  Hicbir geri dönüş yapmaya tenezzül etmeyen bir kurum.