24 Nisan 2013

İDO Müşteri Memnuniyeti!

23/04/2013 tarihinde saat: 09:30 Kabataş'tan Büyükada seferinize binerken turnikeden geçerken jeton atmamıza rağmen turnikede sorun yaşandı yani turnike takıldı. Bunun üzerine annem turnikenin altından geçmek zorunda kaldı. Orda bulunan görevli olan uzun boylu kalın camlı gözlüklü kilolu şahıs sonradan ismini diğer görevlilerden öğrendiğimiz O.S. isimli olan, turnikenin çalışmadığını söylememize rağmen olaya çözüm bulma yerine sanki biz turnikeye jeton atmamış gibi insanlar içinde bizi rencide edip onurumuzu kırdı.

Burda bulunan bu görevlinin işi insanlara yardımcı olmak mı yoksa insanları tartaklamak veya kötü muamele yapmak mı bu konu hakkında gereğinin yapılmasını istiyorum.

Yasemin 121 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin24 Nisan 2013

    Biz bu konuyu Ankara Ulaştırma Bakanlığına dilekçeyle iletip 23.04.2013 saat:09:30 sıralarında kabataştan adalara kalkan seferin kime ait olduğunu araştırmalarını isteyelim. sizin sefer değildiyse İdo gibi köklü bir şiketin bulunduğu yerden nasıl kaçak sefer yapılabiliyor bunun açıklamasınıda yaparsınız. biz sizin şirketinizin güvenilir bir yer olduğu için tercih ettik ve çözümü sizin bulmanızı istedik. o gün, belirtilen saati cumhuriyet savcısına bilrip saati ve kişiyi tespit ettirilip bize yapılan onur kırıcı hareket ve taciz dolu sözleri sarf ederek o kadar insanın içinde gurumuzu kırmasını olumlu bulmuyoruz ve ne gerekirse yapacağız bu konu çözümlenene kadar peşini bırakmıyacağız.

  • İDO Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Yolcumuz, İstanbul Deniz Otobüsleri Kabataş Terminalimizde 23/04/2013 09:30 Adalar seferi bulunmamaktadır.Ayrıca Ömer ŞENEL adında çalışan personelimiz bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla İdo Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön