26 Ağustos 2013

İDO Klimalar 2,5 Saat Çalışmayınca Kapılar Açıldı!

25 Ağustos 18:00 Avşa-Yenkiyapı seferindeyiz. 3 saatlik yolculukta 2, 5 saat klimalar çalışmayınca Uluç Ali Reis gemisinde isyan çıktı. Deniz anası kaçmış klima motoruna. Nedense hep eski gemilere kaçıyor. Bir de gemi personelinden dayak yiyecektik neyse ki gözü kesmedi. Lütfen şikayetiniz değerlendirildi gibi bir cevap vermek yerine kamera kayıtlarını izledik, yolcularla konuştuk özür dileriz gibi makul bir cevap verin.

Cengiz 139 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz28 Ağustos 2013

    Kapıları İDO değil, yolcular olarak biz açtık, üstelik bunun için gemi personelinizden bir dayak yemediğimiz kaldı. Lütfen kamera kayıtlarını inceleyin; hasta, yaşlı ve çocukların ne durumda yolculuk yaptığını görün. Uçak bileti parasına yolculuk yapıp, insan kaçakçılığı yapan gemilerdeki konfor(suzluk)u haketmiyor vatandaş. Üstelik eski gemilerinizde sürekli oluyor bu durum. Bu cevapla şikayet çözülmedi.

  • İDO Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Yolcumuz, Sizin de belirttiğiniz gibi 25/08/2013 de anlık olarak oluşan teknik arıza meydana gelmiştir. Yolcuların mağdur edilmemesi adına kapılar açık seyahat edilmiştir. Bu durumdan ötürü üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. O gün düzenlenen tüm seferlerimizde Uluç Ali Reis Deniz otobüsünde teknik bir sorun yaşanmış diğer seferlerimizde sorun yaşanmamıştır. Bilgilerinize sunar İDO ile keyifli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön