18 Eylül 2013

İDO İstinye Sarıyer Seferinin İptali!

Yaz süresi boyunca her çalışan gibi faydalandığım sabah Kadıköy'den 08. 00 ve akşam Sarıyer'den 18. 05 olacak şekilde TEK düzenlenen Boğaz Deniz otobüsü Seferleri 16 Eylül itibariyle kaldırılmıştır. Bostancı ve Kadıköy yolcuları için vakit, nakit ve manevi bir kazanç sunan bu seferi kaldıran İDO'nun kaldırma gerekçesinin ne olduğunu dahi bilmiyoruz.

Zaten sabah ve akşam olmak üzere 1 kez düzenlenen seferlerin iptal edilmesi İDO'ya nasıl bir kazanç sağlayabilir? Bilakis Anadolu yakası tren yolunun olmayışı, iş saatleri süresince yaşanan trafik yoğunluğu malum olan İstanbul'da 2 saatte gidilen Sarıyer/İstinye'ye bu sefer sayesinde 1 saatte ulaşabiliyorduk.

Simge 483 Okunma

Cevaplar

  • Simge23 Aralık 2013

    Sıkıntı devam ediyor, kış şartları ve mesafe düşünülürse motor kiralama yöntemi sadece İDO'yu rahatlatıyor, yolcuları değil.

  • İDO Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Yolcumuz, Öncelikle düşüncelerinizi bizimle paylaşarak sizlere sunduğumuz hizmetin iyileştirilmesine katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. 2013 Kış tarifesinde, gemilerin optimum seviyede hizmet verebilmesi adına, yoğunluk yaşanan hatlarda seferlerimiz arttırılmıştır. Yolcularımızı mağdur etmemek amacıyla, belirtilen hatta, yolcu motoru kiralayarak sefer sayısını koruyacak şekilde hizmet edecektir. İlgili hatta müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile akbil uygulamasına geçilmiştir. Sefer başlangıç noktaları Kadıköy ve Sarıyer Terminalleridir. Düşünceleriniz veri tabanımıza kaydedilmiş olup, üst yönetimimiz tarafından hassasiyetle değerlendirmeye alınacaktır. Sizlere daha iyi hizmet sunmak ve ihtiyaçlarınıza daha doğru çözümler sağlamak amacıyla görüşleriniz bizim için önemlidir. Öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz.. Lütfen değerli düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam ediniz. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön