20 Ocak 2014

İDO İnternetten Kasten Bilet Satılmıyor!

Bugün 19.01.2014 tarihli gidiş bileti almak için İDO web sayfasında 4 deneme sonucunda bilet alamadım. Bilet fiyatları tekellerinde olması sebebiyle zaten oldukça pahalı. 24 TL'ye indirimli bilet alacaktım. Web sayfalarındaki hata sebebiyle sistem biletimi kesmiyor.

Müşteri hizmetlerini aradığımda biletimi hizmet bedeli eklenerek kesebileceklerini söylüyorlar. Bu parayı da internet üzerinden daha ekonomik bilet alım imkanım varken vermek istemiyorum. Bilet fiyatları değişkenlik gösterdiği, her geçen gün arttığı ve istediğim oturma bölümünde koltuk seçemediğim için mağduriyet yaşıyorum.

Müşteri hizmetleri de çözmüyor.

Kenan 245 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi13 Mart 2014

    Sayın Yolcumuz, Öncelikle teknik bir aksaklıktan dolayı mesajınıza geç dönüş yaptığımızı iletmek isteriz. İnternet sitemizde nadir olarak görülen anlık oluşabilecek sıkıntılar dışında genel bir sorun bulunmamaktadır. Konunun daha net incelenebilemesi için hata ile tekrar karşılaştığınızda ekran görüntüsü alarak 444 44 36 Müşteri Hizmetlerimize başvurmanızı rica ederiz. İDO ile keyifli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön