17 Nisan 2013

İDO Gidilemeyecek Seferin İptal Edilmemesi Ve Ücret İadesi Yapılmaması!

12 Nisanda 13SDLTF,13KFEMS PNR'li İst-G.Yalı(26/04/2013)-G.Yalı-İst(29/04/2013)olarak 2 kişilik gidiş dönüş bilet aldım. 13 Nisanda bu seyahate çıkamayacağım belli oldu ve iptal ettirmek için İDOBÜS muş.temsilcisini aradım. Böyle bir şeyin yapılamayacağını söylediler ve şikayet kaydımı oluşturdular. Mail'le bana dönüş aynı şekilde yapıldı.Ben biletimi 14 gün öncesinden almışım ve ertesi gününe iptal ettirmek istiyorum.

İDOBÜS gitmeyeceğim yolun parasını rızam dışında bana iade etmiyor. Bu hiçbir kanunda etik değildir. Ve karşımıza İDOBÜS taşıma kurallarını çıkarıyor ama orayı işaretlemeden bilet satışını gerçekleştirmiyor. Bilet iptali ve ücret iadesi için gereğinin yapılması arz ederim.

Melike 131 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Yolcumuz İDOBUS taşıma kurallarında belirtildiği üzere; .Kabataş - Kadıköy / Bursa(Güzelyalı) hattında yolcularımız iptal-iade yapamamaktadır. Sefer saatinden 2 saat öncesine kadar Çağrı Merkezi veya www.IDOBUS.com’dan, seyahatin günü ve saatinde değişiklik yapılabilmektedir. Bu nedenle biletiniz ile ilgili bir iade işlemi yapamayacağımızı üzülerek iletmek isteriz. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön