İDO Farklı Koltuk Numaraları Verildi; Değiştirmiyorlar!

Çağlar O. |

Bayram dönüşü için ben eşim ve 3 aylık bebeğimiz için 2 kişilik bilet aldım. Ancak eve geldiğimde gördüm ki eşim ve benim koltuk numaraları çok farklı. Hemen müşteri hizmetlerini aradım. Bilet basılı olduğu için değiştiremiyoruz dediler. Yeni kapı da ki binalarına gittim orada ise bileti ceza ücreti ödemek kaydıyla geri değiştirebileceklerini ya da şikayet kaydı alabileceklerini söylediler. Böyle bir şey olur mu? Şikayet kaydı aldılar evet ama bir sonuç gelinceye kadar gemide yer kalmayacak.

Etiketler :

Bilet Değişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağlar O.
  01 Kasım
  22:05

  Şikayetimle ilgili hiçbir şekilde mağduriyetim giderilmedi. Bayram dönüşü gemide kesinlikle mağdur oldum. Zaten İDO nun verdiği cevabı okuduğunuz gibi yaptıkları hata için personellerine uyarı ve ikaz da bulunmuşlar. Komik bir cevap olmuş. Peki ya benim mağduriyetim ne olucak. Kendi yaptıkları hata için bırakın mağduriyetimin giderilmesini firma benden özür bile dilemedi. Kimseye tavsiye etmiyorum zorda kalmadığınız sürece kesinlikle tercih etmeyin derim

 • 10 Ağustos
  13:16

  Sayın Yolcumuz,

  Öncelikle yaşadığınız olumsuzluğu bizimle paylaştığınız ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına aksayan yönlerimizi bize gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konunun hassasiyetine istinaden şikayetinize konu olan olay hususu ilgili birim ile paylaşılmış ve personele daha dikkatli olması konusunda uyarı ve ikazda bulunulmuştur.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.
  İDO Müşteri Hizmetleri.