İDO Değişim Yapmak İsteyeni Mağdur Etmeye Çalışıyorlar!

Kadir B. |

28 Temmuz tarihine aldığım bileti, 29 Temmuz tarihine taşımak istedim. 22 Temmuz tarihinde değişim yapmak için aradım. Biletin % 50 sini keseceklerini söylediler. Hakkımı helal etmiyorum! Prosedür böyle falan gibi saçma cevap vermeye yormayın kendinizi, prosedürünüz böyle ise bir adres verin bileti size hediye edeyim. Kalan % 50'de sizin olsun.

Etiketler :

Bilet Değişim Bilet Fiyatı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir B.
  12 Ağustos
  14:58

  Çözüm Süreci Diye Birşey Yok. Çözüme Yönelik Yapılan Hiçbirşey Yok. Ben Kullanamadığım O biletin hakkını burada alamadım ahirette alacağım.
  Hiç Sıkıntı Yapmıyorum. Siz Çocuğunuza Yedirdiğiniz Lokmaları Düşünün. Helal mi ?

 • 24 Temmuz
  15:09

  Sayın Yolcumuz,

  C3HN15 nolu biletiniz 14/07/2014 03:51'de internet sitemizden 28/07/14 14:00 Armutlu Yenikapı seferine alınmıştır. İDO Araç, Yolcu ve Bagaj Taşıma Kurallarında belirtildiği üzere bilet değişiklik ve iptal koşullarımız biletinizin sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Promosyon sınıfı biletlerimiz özel fiyatlarla sınırlı sayıda sunuldukları için iade edilememektedir. Sefer kalkış saatine 24 saatten fazla süre olduğu durumlarda bilet tutarının %50’si oranında kesinti yapılarak değişiklik yapılabilmektedir. Ayrıca biletiniz basılı olduğu için bilet değişimi ancak gişe veya acentelerimizden yapılmaktadır.

  Saygılarımızla,
  İDO Müşteri Hizmetleri