23 Temmuz 2014

İDO Değişim Yapmak İsteyeni Mağdur Etmeye Çalışıyorlar!

28 Temmuz tarihine aldığım bileti, 29 Temmuz tarihine taşımak istedim. 22 Temmuz tarihinde değişim yapmak için aradım. Biletin % 50 sini keseceklerini söylediler. Hakkımı helal etmiyorum! Prosedür böyle falan gibi saçma cevap vermeye yormayın kendinizi, prosedürünüz böyle ise bir adres verin bileti size hediye edeyim. Kalan % 50'de sizin olsun.

Kadir 2.056 Okunma

Cevaplar

  • Kadir12 Ağustos 2014

    Çözüm Süreci Diye Birşey Yok. Çözüme Yönelik Yapılan Hiçbirşey Yok. Ben Kullanamadığım O biletin hakkını burada alamadım ahirette alacağım. Hiç Sıkıntı Yapmıyorum. Siz Çocuğunuza Yedirdiğiniz Lokmaları Düşünün. Helal mi ?

  • İDO Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Sayın Yolcumuz, C3HN15 nolu biletiniz 14/07/2014 03:51'de internet sitemizden 28/07/14 14:00 Armutlu Yenikapı seferine alınmıştır. İDO Araç, Yolcu ve Bagaj Taşıma Kurallarında belirtildiği üzere bilet değişiklik ve iptal koşullarımız biletinizin sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Promosyon sınıfı biletlerimiz özel fiyatlarla sınırlı sayıda sunuldukları için iade edilememektedir. Sefer kalkış saatine 24 saatten fazla süre olduğu durumlarda bilet tutarının %50’si oranında kesinti yapılarak değişiklik yapılabilmektedir. Ayrıca biletiniz basılı olduğu için bilet değişimi ancak gişe veya acentelerimizden yapılmaktadır. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön