01 Şubat 2014

İDO Bir Bahaneyle Sefer İptali!

İDO'dan 31-1-14 Tarihinde Bandırma-Yenikapı 18:30'da bilet almıştım. Biletimin iptal edildiği sabah saat 09:45'de bildirildi. Saat 15:30'daki sefer için bekledim ancak o gün içerisinde bu seferi de yolcu bulamadığından mı yoksa bahane ettikleri hava muhalefetinden mi iptal edildi bilemiyorum iptal edildiğini bildirdi.

Böyle büyük denli bir firmanın bu şekilde insanları yarı yolda bırakmaları bana dahi 5. kez olmuşken gerisini siz düşünün.

Burcu 705 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi13 Mart 2014

    Sayın Yolcumuz, Öncelikle teknik bir aksaklıktan dolayı mesajınıza geç dönüş yaptığımızı iletmek isteriz. Bir seferin gerçekleştirilebilmesi için seferin sadece kalkış noktasındaki hava koşullarının elverişli olması yeterli değildir. Sefer rotası ve varış noktasındaki deniz ve hava koşullarının da bir seferin iptal edilmesine neden olabileceğini hatırlatmak isteriz. Ayrıca, deniz koşullarının seyire izin vermesine karşın; gemiye yolcu alımı, gemiden yolcu tahliyesi, geminin kalkış veya varış manevralarını engelleyebileceği durumlarda, rüzgar hızı, belirtilen limitlerin altında olsa da, bir seferin tamamı veya hat üzerindeki belirli bir uğrak noktası iptal edilebilir. Seferlerimizin hangi koşullarda iptal edildiği hakkında detaylı bilgi için http://www.ido.com.tr/tr/duyuru-hepsini-goster/417-iptal-sefer-nedenleri linkini ziyaret edebilirsiniz. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön