15 Temmuz 2014

İDO Bilgisiz Müşteri Hizmetleri!

İstanbul'dan Avşa Adası'na aracımızla gitmek için bilgi almak maksadı ile İDO çağrı merkezini aradım. Dedim ki, aracımızla İstanbul'dan Avşa Adası'na gitmek istiyoruz, Bostancı iskelesinden var mı? Karşımdaki kişi var dedi, hatta araba cinsi ve içindeki kişi sayısını bile konuştuk. Daha sonra aracı olan arkadaşım aradı aynı yeri, ona da bu sefer yok demişler.

Sonra yine ben aradım, karşımdaki kişi, bir dakika bakayım deyip 5 dakika bilgi aradı. Oradaki adamlara borsada altın ne olacak diye sormuyorum. Orada oturan adamların bilmesi gereken tek şey bu. Altı üstü İstanbul'dan Avşa Adası'na nereden aracımızla binebiliriz?

Ünsal 1.922 Okunma

Cevaplar

  • Ünsal 21 Temmuz 2014

    16/07/14 14:22 0216 482 93 85

  • İDO Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Sayın yolcumuz, Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Çağrı merkezimiz ile yaptığınız görüşme saatinizi ve telefon numaranızı [email protected] mail adresine iletmeniz durumunda detaylı araştırılarak ilgili kişilere gerekli geri bildirim verilecektir. Bostancı Yenikapı Marmara Adası Avşa seferlerimiz denizotobüsü ile yapıldığından sadece yaya yolcu taşınabilmektedir. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön