30 Nisan 2013

İDO Bilet İadesi Yapılmıyor!

Satın aldığım idobus feribot biletleri, 1 mayıs tarihinde bölge trafik ulaşıma kapalı olduğu için bölgeye ulaşımın mümkün olmadığını öğrendiğim için biletlerin ido yeni kapı olarak değiştirilmesi için Çağrı merkezini aradım. Biletleri hiçbir şekilde ido ile değiştiremeyeceklerini belirttiler.

Ayrıca hareket tarihine 1 gün ve 4 gün zaman olmasına ve kampanyalı bilet olmamasına rağmen ücret iadesi yapmadıklarını belirttiler.

İnsanların feribota yüzerek mi gelmelerini bekliyorsunuz? Ayrıca kampanyalı bir biletin iadesi nasıl olmaz?

Murat 57 Okunma

Cevaplar

  • Murat02 Mayıs 2013

    Bu yaklaşım ve şartlarla, BUDO ile hiçbir şekilde rekabet edemezsiniz. Bilet iade konusunu tüketici mahkemesine taşıyacağım, ve hiçbir şekilde bir İDO hizmetinden yararlanmayacağım.

  • İDO Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Yolcumuz, 1 Mayıs 2013 tarihindeki İstanbul içerisindeki ulaşım kısıtlamaları kararı İstanbul Valiliği tarafından alınmıştır. O gün tarihli biletlerde değişim ve iptal koşulları taşıma kurallarında belirtildiği çerçevede olmaktadır. KABATAŞ-GÜZELYALI-KABATAŞ Deniz Otobüsü için; seyahatin, günü ve saatinde değişiklik 2 saat öncesine kadar Çağrı Merkezi veya www.IDOBUS.com’dan yapılabilmektedir. İstanbul(Kabataş)-Bursa(Güzelyalı)hattında yolcularımız iptal-iade yapamamaktadır. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön