24 Nisan 2013

İDO Bilet İadesi!

26. 05. 2012 tarihinde 17. 34 te ailemle birlikte Yörsan susurluk tesislerine vardım ve Yalovadan İstanbul'a geçmek için feribot bileti talep ettim. 19. 30 da Yalova dan feribot olduğunu belirtti. Bende yolun yabancısı olduğumdan 2 saat içinde varır miyim diye sordum.

2 saat içerisinde bu yolu rahatlıkla alabileceğimi söyleyerek biletlerimi kesti. İnsani ihtiyaçlarımızı karşıladıktan sonra yola çıkmamız hali ile saat 18. 00 i buldu. Yola çıktıktan sonra eşim haritaya bakınca yolun Gişe memurunun söylediği kadar yakın olmadığını gördük. Google dan baktığımızda 173 km'lik yolun süresinin 2 saat 19 dakika olduğu ve 87 km ile gidildiği taktirde anca alınabileceğini gördük. Biletimin iadesini talep ediyorum.

Burak 73 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Yolcumuz, Acenta satış noktasına yol ve güzerhah bilgisi sorulduğunda genel bilgi olarak saat öngörüsünde bulunabilmektedirler.Fakat yolda olabilecek geçikmelerden acenta satış noktası sorumlu tutulamamaktadır.Üzülerek belirtmek isteriz ki iade talebiniz olumlu karşılanamamaktadır. Bigilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla İdo Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön