28 Ağustos 2013

İDO Bagajların Güvensiz Taşınması!

25. 08. 2013 tarihinde İstanbul'dan Armutlu'ya sabah 10:30da olan seferimizde valizimize hiçbir etiket veya belirtici bir numaratör vurulmadan gelişigüzel konuldu. Neden böyle bir uygulama olmadığını sorunca personel agresif tavırlarla tepki verdi. Bagaj belirtici etiket uygulamasının tüm karayolu ulaşımı yapan otobüs firmalarında olmasına karşın İdo gibi kurumsal bir müessesede olmaması ve insanların karga tulumba içeri alınması ve çıkarılması böyle bir firmaya yakışmıyor.

Tüm yolcular inerken tedirgin valizlerimiz karışır mı bir başkası alır mı diye. Soruyorum İDO Yöneticileri, siz müşteri memnuniyetini böyle mi sağlıyorsunuz? Bu konu hakkında hala ilkel bagaj taşıma yöntemlerine devam mı edeceksiniz?

Turan 122 Okunma

Cevaplar

  • İDO Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Turan HATİPOĞLU; Öncelikle düşüncelerinizi bizimle paylaşarak sizlere sunduğumuz hizmetin iyileştirilmesine katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Eleştiri ve görüşleriniz üst yöneticilerimiz ile paylaşılmakta olup, veri tabanımıza kaydedilerek değerlendirmeye alınmaktadır. Siz değerli yolcularımız' dan gelen talepler doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Lütfen değerli düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam ediniz. Saygılarımızla, İDO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön