19 Eylül 2013 #2018589

İder Mobilya'dan Aldığım Ürün Kusurlu Çıktı!

İder Mobilya Sefaköy Şubesinden Yemek Masası ve 6 adet sandalyesini aldık. 06.09.2013'te teslim edileceği söylenen Masa Sandalye Takımını 30.08 tarihinde teslim adresimizin değiştiğini söylemek için aradık. Aynı gün ben Şehir dışındayken Masa ve sandalyeleri getirip kızım evdeyken teslim etmişler.


3 Eylül tarihinde eve döndüğümde masanın üzerindeki ve kenarlarındaki hasarları görüp hiç vakit kaybetmeden İder'i aradım ve problemi aktardım. Mail gönderin dediler gönderdik, gelmedi dediler defalarca gönderdik. Arkadaşlar gelip görecek diye neredeyse diye 2 hafta bizi beklettiler. 15.09.2013 tarihinde gelip masama bakarak rötuş yapmaya kalkışınca itiraz ettim. Ancak firma malı geri almıyor.

Mine 259 Okunma

Cevaplar

  • Mine06 Aralık 2013

    PARAMIZ HALA İADE OLARAK YATIRILMADI. FİRMA YATIRDIĞINI SÖYLÜYOR BANKA DA GÖZÜKMÜYOR. BIKTIKKKKK

  • Mine25 Ekim 2013

    İder mobilya ile ilgili şikayetimiz hala devam etmektedir. Ürün merkez den Gülseren Hn I'n iyi niyeti olumlu davranışları ile iade alınmıştır. Ödeme 2 ayrı kredi kartı ile yapılmış ve iade yalnızca 1 karta yapılmış diğerinde yaklaşık 1 aydan beri hala geçmemiştir. İder e sorduğumuzda biz yaptık diyor. Bankayı arayın diyor. Banka da gözükmüyor. Lütfen gidin iade işlemi için çalıştığınız bankadan sorgulama yapın dememize rağmen hala bize dönen ilgilenen yok. Gerçekten bir daha İder mobilya mı. Önünden bile geçmem kesinlikle.

  • İder Mobilya Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin talebi üzerine ürün iadesi alınmıştır. İder Mobilya Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön