24 Eylül 2016

İder Mobilya Teslim Edilemeyen Eksik Ürün

12 temmuz'da tüm ödemesini yaparak Maltepe şubesinden yatak odası takımı aldım. 27/08 tarihinde de ürünler geldi karyola eksik olarak, ürün stoklarda yokmuş. Karyolanın sevkiyatı için yeni bir tarih verildi. Bugün yanı 24/09 için sözleşildi. Sevkiyatta saat verilmediği için sabahtan beklemeye başladık, saat 16:00 da telefon ediyorlar ürün kırıkmış yenisi ekimin ilk haftası gelecekmiş. Bu nasıl hizmet? Ürünü alalı kaç ay olmuş neden stok kontrolleri doğru yapılmıyor, parasını önceden alıp bu kadar sürede ürünü vermemek sizce dürüst bir satıcılık mı? Doktor randevumu İder'e göre ayarlıyorum, hafta içi saat 21'den sonra gönderin diyorum, saati ayarlayamazlar imiş. Bu kadar yanlış davranışımız var bunu bari yapmaya çalışalım denmiyor. Doğru düzgün bir cevapla ve hizmetle dönmüyorsunuz. Hakkınızda bu kadar şikayet yazısı var düzeltmeye de çalışılmıyor. Telefonla görüşürken telefon kapanıyor.

Nurdan 1.723 Okunma

Cevaplar

  • Nurdan30 Eylül 2016

    Bugün genel müdürlük şikayet hattından arandım, elbette bu zamana kadar işleyen sürece çözüm bulunamıyor, ancak nezaket ve çözmeye çalışmak adına beni arayan Sidar Hanım a çok teşekkür ederim. Keşke İder Mobilya da her muhatabımız kendisi gibi olsa. Ürünün teslimatı 2 hafta sonra yapılacak, teşekkür ederim.

  • İder Mobilya Temsilcisi30 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz , Yaşamış olduğunuz olumsuzluktan dolayı özür dileriz.Memnuniyetinizin gerçekleştirilmesi yönünde gerekli yönlendirmeler sağlanmış olup tarafınıza belirtilen tarihte ürün teslimatınız gerçekleştirilecektir. Markamız ve ürün hizmetleri ile ilgili her türlü soru ,istek ve önerilerinizi Türkiyenin her yerinden 0850 466 33 33 numaralı iletişim hattımıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Teknik Serv .Hiz-Çağrı Merkezi Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön