16 Nisan 2013 #1744893

İder Mobilya Şikayetim Çözümlenmedi!

Daha önceden şikayetime istinaden ider mobilyadan dönüş yapıldı. benden deforme olan tekli koltuğun ayaklarının fotoğraflarını istediler bu arada firmaya yapılan şikayetin kaldırılmasını istediler, dediklerini yaptım. dönüş yapıldığında fotoğrafları inceleyerek bana kullanıcı hatası cevabı verildi.


Çarpma sonucu olan bir deformasyon olduğu söylendi. koltuğun ahşap kaplamasının kağıt gibi ince olması ve en ufak değmede patlaması nasıl kullanıcı hatası olur. iade ve değişim istedim servis göndereceğiz dendi daha önceden servis geldi bu bir sonuç değil son ikazım değişim olmazsa dava açacağım ve tüketici mahkemesine başvuracağım.

Selçuk 376 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk16 Nisan 2013

    Ben davayı açıyorum bilirkişi gerekli incelemeyi yapacaktır bakalım TSE standardına uygun mu değil mi onlar karar verir.Bu sizdeki satana kadar ilginizi hiç beğenmedim.Marka olmak istiyorsanız ürününüzün arkasında durun ben çarpmış olabilirim ama kalitesiz bir ürün yaparsanız deforme olması benim suçum değil.Keşke ideri seçmeseydim gerçekten hem üründen şikayetçiyim,hemde şirket prosedüründen.

  • İder Mobilya Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli müşterimiz, Bellirtiğiniz sorunla alakalı tarafınıza 03.04.2013 te teknik servis yönlendirilmesi gerçekleşmişti .Evinize gelen servis ekibimiz berger ayaklarında var olan çatlamaların kullanım hatası olduğu tespitini yapmıştır ki bu sizin tarafınızdan da bu şekilde olduğu doğrulanmıştır.Ürünlerimiz TSE garantili olup 2 yıl garanti kapsamı içerisindedir.Tüketiciden kaynaklı ve kullanım hatalarına ait ürün arızaları garanti kapsamı içerisine girmemektedir. Değerli fikirlerinizi bizimle paylaştığınız ve İder mobilyayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Teknik Serv. Hiz.-Çağrı Merkezi Yönetimi 0216 527 93 93 İDER MOBİLYA DEKORASYONSAN.ve TİC. LTD.ŞTİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön